Wspólnie bronimy tego, co święte

W czasie wzrastających ataków na świątynie i katolickich kapłanów, jako wierni jednoczymy się, aby w zorganizowany sposób bronić duchowego bogactwa wiary chrześcijańskiej i jej zasad.

Najnowsza petycja

Matko przebacz!

Serce naszej Matki – Maryi – na przestrzeni już nie wieków, ale ostatnich lat, miesięcy i tygodni nieprzerwanie ranione jest publicznymi grzechami. Ta, która wielokrotnie przychodziła nas ostrzec przed grożącą nam za bluźnierstwa i zniewagi karą, otrzymuje niemal codziennie kolejne ciosy od ludzi, do których została posłana z orędziem pokuty i pojednania. Nie wystarczy już tylko “nie grzeszyć”. Boża Rodzicielka w wielu ostatnich objawieniach wprost mówiła o pokucie i wynagradzaniu, której brak przyniesie na nas zgubne owoce pychy. Dlatego właśnie postanowiliśmy działać, jednocząc setki tysięcy Polaków w wielkim akcie wynagrodzenia. Dołącz już dzisiaj!

Wesprzyj naszą działalność

Pomóż nam przeciwdziałać antychrześcijańskiej rewolucji!

Antykatolickie nastroje są wciąż podsycane przez media głównego nurtu, przesiąknięte lewicową ideologią. Lewackich agresorów przedstawia się jako ofiary Kościoła, przemilczając ich perfidne ataki na chrześcijan.

Musimy się temu skutecznie przeciwstawić!

Włącz się w obronę Kościoła przed rewolucją i pomóż promować nasze petycje!

OSTATNIO WSPARLI:

Włącz się w nasze akcje

Aktualne petycje
Petycja
Petycja
W styczniu rozpoczęła się nagonka na polskich katolików. Celem ataku działaczy lewicy stał się sakrament pokuty. Pojawiły się argumenty, jakoby spowiedź poniżej 18. roku życia miała mieć “znamiona przemocy psychicznej”, ponieważ dzieci są “zmuszane” do wyjawiania swoich grzechów księdzu w konfesjonale.

Ci sami “troszczący się o zdrowie polskich dzieci” politycy i aktywiści nie widzą nic niebezpiecznego w promowaniu edukacji seksualnej i zachęcaniu do zmiany płci już od najmłodszych lat.

Apelujemy do lewicowych działaczy o przerwanie ataków na wiernych Kościoła Katolickiego. Politycy nie mają prawa ingerować w życie religijne polskich obywateli.

Kim jesteśmy?

Rosnąca w siłę w Europie Zachodniej antychrześcijańska lewica sprawiła, że również w Polsce pojawił się silny ruch przeciwko Kościołowi Katolickiemu. Pamiętne ataki na kościoły i pomniki kultury, mające miejsce w 2020 roku podczas tzw. “strajku kobiet”, akty fizycznej przemocy wobec kapłanów oraz profanacje świątyń sprawiły, że pojawiła się potrzeba stworzenia ogólnopolskiej inicjatywy świeckich katolików w obronie Kościoła.

Nasza inicjatywa jest narzędziem dla wiernych, chcących wyrazić sprzeciw wobec podsycanej przez mainstreamowe media antykatolickiej fali nienawiści. Ten projekt, realizowany przez katolików z całej Polski, jest niezwykle ważny i potrzebny w czasie wzmożonych ataków na chrześcijan.

Poprzez petycje, protesty i informowanie o kolejnych aktach agresji, upominamy się o konstytucyjne prawa katolików do wyznawania wiary. Chcemy w ten sposób prowadzić zorganizowaną walkę ze złem, zapuszczającym coraz głębiej korzenie w naszej drogiej Ojczyźnie.

Organizujemy

internetowe akcje protestacyjne i petycje

Informujemy

o atakach na katolików i miejsca kultu religijnego