MATKO

PRZEBACZ!

Dołącz do wynagradzającej modlitwy
i przyjmij w prezencie wyjątkowy modlitewnik!

dołączyło do modlitwy

Modlitwa wynagradzania:

Potężna Niebios Królowo i Pani Aniołów,

Niepokalana Matko, która we wszystkim wierna byłaś swojemu Boskiemu Synowi. Staję dzisiaj w pokorze i z głębokim smutkiem, wiedząc, że liczne grzechy świata, nawet teraz, uderzają w Twoje tętniące czułą miłością serce – serce Niewiasty, której powierzono być Matką każdego z nas.

Tak wielki grzech, zabijający nieczułe na wezwania do nawrócenia dusze katolików, nieskończony, piekielny jazgot zniewag wypowiadanych ustami tych, których Twój Jednorodzony Syn, Nasz Pan Jezus Chrystus powołał na swoich świadków poprzez włączenie ich w społeczność Kościoła oraz bluźnierstwa powolnych demonowi wrogów Kościoła nasilają się w ostatnich dniach, tygodniach i miesiącach… Sama nas przed tym przestrzegałaś w dniu Twojego nawiedzenia w Akita, czy za życia wybranych przez Ciebie pastuszków w Fatimie… Prosiłaś, żebyśmy nie szli drogą pogardy Bożego prawa, a za dotychczasową niewierność przepraszali naszego Stwórcę.

Maryjo,

za Twoim wezwaniem, nie mogąc znieść bólu, który zadają Ci tak świeccy, jak i duchowni, a pośród nich jakże często też ja… pragnę Matko wynagrodzić Ci wszelkie zniewagi, przeprosić za każdą niewierność moją i powierzonych Twojej matczynej trosce moich braci i sióstr. W obliczu tak wielkiej niegodziwości, która rozlewa się po całym świecie pragnę, aby jak najprędzej Twoje Niepokalane Serce zatryumfowało, tak jak to obiecałaś siostrze Łucji i jej świętym kuzynom Franciszkowi i Hiacyncie Sarto.

Znam swoją słabość i wiem, że nie wystarczy jedynie moja decyzja o tym, aby nigdy więcej nie urazić Twojego niepokalanego Serca.

Ty więc, o Matko bez grzechu poczęta, która otrzymałaś od Boga posłannictwo i władzę, by zetrzeć głowę szatana – proszę Cię pokornie: rozkaż hufcom anielskim, aby ścigały szatanów, stłumiły ich zuchwałość, a zwalczając ich wszędzie, strąciły do piekła.

Amen.

Potwierdź, że włączasz się w tę wielką modlitewną inicjatywę i odbierz prezent – bezpłatny modlitewnik “Matko przebacz”!

Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi. Czytaj więcej.

Odbierz swój prezent!

Już teraz możesz odebrać modlitewnik “Matko przebacz”, który wprowadzi Twoje serce przed oblicze Maryi. Niech czas modlitwy i wynagradzania przynosi obfite owoce nawrócenia każdego z nas, oraz całego narodu i świata!

Dlaczego powstała ta inicjatywa?

Serce naszej Matki – Maryi – na przestrzeni już nie wieków, ale ostatnich lat, miesięcy i tygodni nieprzerwanie ranione jest publicznymi grzechami. Ta, która wielokrotnie przychodziła nas ostrzec przed grożącą nam za bluźnierstwa i zniewagi karą, otrzymuje niemal codziennie kolejne ciosy od ludzi, do których została posłana z orędziem pokuty i pojednania.

Dzisiaj niemal w każdej minucie Internet staje się przestrzenią, w której interferują fale bluźnierstw, wlewając się do codziennego życia wielu katolików niczym cyfrowe tsunami grzechu.

Nie wystarczy już nam tylko “nie grzeszyć”. Boża Rodzicielka w wielu ostatnich objawieniach wprost mówiła o pokucie i wynagradzaniu, której brak przyniesie na nas zgubne owoce pychy.

Dlatego właśnie postanowiliśmy działać, jednocząc setki tysięcy Polaków w wielkim akcie wynagrodzenia. Stworzyliśmy również wyjątkowy modlitewnik, który bezpłatnie rozdajemy wszystkim tym, którzy potwierdzą swój udział w tej modlitewnej wspólnocie.