Polacy w obronie życia! Zatrzymaj aborcyjne zapędy posłów – podpisz pilny apel!

W tym tygodniu w dniach od 10 do 12 kwietnia posłowie zasiądą na dotychczas najważniejszym posiedzeniu tej kadencji. Pod głosowanie zostaną poddane 4 barbarzyńskie projekty aborcyjne. To od nas zależy jak zagłosują i czy uchronimy Polskę od pogrążenia się w aborcyjnym piekle.

Organizatorzy inicjatywy ObronaNienarodzonych.pl wzywają do zjednoczenia sił i obrony najbardziej fundamentalnego prawa każdej istoty ludzkiej – prawa do życia. Z apelem zwracają się bezpośrednio do sumień posłów oraz wszystkich obywateli, którzy cenią życie od momentu poczęcia.

Zaprotestuj przeciwko legalizacji prenatalnych mordów

W dniach 10-12 kwietnia Sejm RP rozpatrzy projekty ustaw, które drastycznie zwiększą liczbę aborcji w Polsce. Omawiane propozycje zakładają możliwość przerywania ciąży przed trzecim miesiącem życia dziecka oraz, w określonych przypadkach, nawet w późniejszym etapie życia nienarodzonego jeszcze dziecka.

Alarmujące są również propozycje dekryminalizacji aborcji a także projekt zmuszenia placówek współpracujących z NFZ do wykonywania zabiegów na życzenie pod groźbą utraty finansowania.. To działania, które godzą w podstawowe prawo do życia i integrują zbrodnicze praktyki w ramach narodowego systemu zdrowia.

Twój głos ma moc – dołącz do petycji!

Na stronie ObronaNienarodzonych.pl/petycja można dołączyć do petycji skierowanej do liderów parlamentarnych i wyrazić również swój sprzeciw, również wobec haniebnego projektu przywrócenia tzw. kompromisu aborcyjnego. W 2020 roku, decyzja Trybunału Konstytucyjnego odrzuciła przesłanki eugeniczne jako niezgodne z Konstytucją RP, co stanowiło ważny krok w ochronie życia. Nie pozwólmy, by zbrodnicze inicjatywy ustawodawcze odwróciły ten postęp.

Marsz w obronie nienarodzonych

Organizatorzy inicjatywy – Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi, Centrum Życia i Rodziny, Ordo Iuris, Fundacja PRO Prawo do Życia oraz Fundacja Małych Stópek nie poprzestają na zainicjowaniu tej ważnej petycji. Już 11 kwietnia, w dniu rozpatrywania kontrowersyjnych projektów, w Warszawie odbędzie się Marsz w Obronie Dzieci. To szansa, by pokazać nasze zjednoczenie i determinację w obronie nienarodzonych.

Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi organizuje wyjazdy z różnych części kraju, umożliwiając wszystkim chętnym udział w tym ważnym wydarzeniu. Chęć udziału można zgłosić dzwoniąc na poniższe numery telefonów:
– Kraków (tel. +48 799 901 030 )
– Rzeszów i Łańcut (tel. +48 698 337 762 ).

Stoimy przed kluczowym momentem dla przyszłości Polski, gdzie każdy głos ma znaczenie. Nie możemy pozostać obojętny na los nienarodzonych dzieci. Razem możemy zapewnić dzieciom bezpieczeństwo od samego poczęcia!