Nergal ZNOWU to zrobił! Jak powstrzymać satanistę?

Na ulicach Warszawy po raz kolejny toczy się walka demonów przeciwko Chrystusowi i jego Kościołowi! Lider satanistycznego zespołu Behemoth postanowił kolejny raz zakpić z tajemnicy Męki i śmierci Zbawiciela oraz świętego Krzyża.

Używając imienia sumeryjskiego demona Nergala, odpowiedzialnego za wszelkiego rodzaju choroby i epidemie jako swojego pseudonimu, Adam Darski wyraźnie pokazuje światu skalę własnego zepsucia. Dość powiedzieć, że pierwotnie przybierał pseudonim “Holocausto”.  Zespół Behemoth, którego Darski jest liderem, wydał niedawno kolejny satanistyczny album, i rozpoczął jego promocję.

Ulice Warszawy zalały plakaty z grafiką z okładki nowego ”dzieła”, na której powielony krucyfiks układa się w znak odwróconego krzyża, po którym, po wizerunku Ukrzyżowanego Pana, w stronę głowy Jezusa, pełznie czarny wąż.

Ta oburzająca prowokacja nie pozostanie jednak bez reakcji! Twórcy protestu StopBluznierstwom.pl żądają od prezydenta Warszawy natychmiastowej reakcji. Odwołują się przy tym również do deklaracji Rafała Trzaskowskiego, że wyznaje on wiarę katolicką.

Już teraz można dołączyć do petycji, aby pokazać, że poważnie traktujemy takie prostacie i bulwersujące prowokacje zdegenerowanych muzyków, będących marionetkami diabła.