Zero tolerancji dla profanacji!

Antykatolickie środowiska po raz kolejny dokonały profanacji, niszcząc łódzką archikatedrę. Domagamy się surowego i przykładnego ukarania wandali, aby odstraszyć kolejnych profanatorów!

tyle osób podpisało petycję
0

TREŚĆ PETYCJI:

Sz. P. Hanna Zdanowska Prezydent Miasta Łodzi

Sz. P. Tobiasz Bocheński
Wojewoda Łódzki

Sz. P. Zbigniew Ziobro
Minister Sprawiedliwości Prokurator Generalny

Szanowna Pani Prezydent,

Szanowny Panie Wojewodo,

Szanowny Panie Ministrze!

Jestem wstrząśnięty wydarzeniem, które miało miejsce przed kilkoma dniami, kiedy nocą, nieznany sprawca sprofanował łódzką katedrę.

To kolejny skrajnie nienawistny akt wandalizmu, wymierzony w polskich katolików. Oburza on szczególnie w kontekście wydarzeń, które miały miejsce przed kilkoma miesiącami, gdy katolicy musieli bronić świątyń przed zmasowanymi atakami na nie.

Tej profanacji dokonano kilka dni po wiecu lewicowców, którym wydaje się, że Kościół katolicki na terenie Polski jest odpowiedzialny za spór kanadyjskich Indian z tamtejszym rządem.

Te wydarzenia w tak krótkim odstępie czasu nie mogą być przypadkiem.

Dlatego domagam się surowego i przykładnego ukarania profanatora, aby odstraszyć kolejnych potencjalnych dewastatorów.

Liczę na Państwa błyskawiczną reakcję. Jej brak może zostać uznany nie tylko jako słabość, ale również przyzwolenie na kolejne takie wydarzenia w naszym kraju.

Z pozdrowieniami,

Akcja zakończona.
Dziękujemy za udział!

Zatrzymajmy antykatolickich profanatorów!

Pod osłoną nocy, nieznany sprawca pomazał sprayem drzwi łódzkiej katedry. To kolejny skrajnie nienawistny akt wandalizmu, wymierzony w polskich katolików.

Kilka dni wcześniej przed katedrą odbył się wiec lewicowców, którzy postanowili pokrzyczeć, że Kościół katolicki na terenie Polski jest odpowiedzialny za spór kanadyjskich Indian z tamtejszym rządem.

Nie ma naszej zgody na antykatolickie profanacje. Domagamy się surowego i przykładnego ukarania sprawcy tego aktu wandalizmu, aby odstraszyć kolejnych potencjalnych dewastatorów.

Brak stanowczej reakcji pokaże jedynie słabość polskich elit, które pozwalają, by pojedyncze nienawistne i antykatolickie jednostki niszczyły to, co ważne dla całego społeczeństwa.

Wyślij swój protest do prezydent Łodzi Hanny Zdanowskiej, wojewody łódzkiego Tobiasza Bocheńskiego i Ministra Sprawiedliwości Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobry.

Social Media