Tę antychrześcijańską furię trzeba powstrzymać. Wyślij już teraz swój apel do premiera Mateusza Morawieckiego

Orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego w sprawie niezgodności aborcyjnej przesłanki eugenicznej z polską Ustawą zasadniczą wywołało furię środowisk lewicowo-liberalnych. Na naszych oczach histeria oparta na kłamstwach przeradza się w rewolucję o bolszewickich konotacjach. Niestety jak dotąd władza nie podjęła stanowczej próby przywrócenia w kraju porządku. Czas to zmienić!

Serwis protestuj.pl uruchomił akcję (pod tym linkiem) wysyłania petycji do Ministra Sprawiedliwości i Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobry oraz do Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusza Kamińskiego. Autorzy listu oczekują od przedstawicieli polskich władz zdecydowanych działań w celu przywrócenia polskim katolikom poczucia bezpieczeństwa oraz egzekwowania prawa chroniącego możliwość swobodnego kultu religijnego.

„Z wielkim bólem zauważam, że w Polsce ponownie, po raz kolejny w ostatnim czasie, chrześcijanie i święte symbole naszej wiary zostały zaatakowane przez homoaktywistów, anarchistów i skrajną lewicę, która na nasze nieszczęście zasiada w polskim parlamencie” – czytamy w liście do ministrów. Dalej autorzy przypominają profanację z lipca, gdy aktywiści LGBT sprofanowali pomnik Chrystusa Pana w Warszawie.

„Teraz w wielu kościołach próbowano wtargnąć do świątyni, jak to miało miejsce w kościele św. Krzyża w Warszawie. W niektórych miejscach, jak w Poznaniu, lewactwo wdarło się do katedry i zakłócało modlitwę. Media społecznościowe obiegły również zdjęcia z wielu miejsc całego kraju, gdzie kościoły zostały zdewastowane poprzez wulgarne malunki, obrzucenie farbą czy wypisywaniem numerów telefonów do osób organizujących zabójstwa dzieci” – wskazują twórcy petycji.

„Dlatego jako katolik i polski patriota oczekuję od Panów podjęcia natychmiastowej interwencji i postawienia sprawców tych obrzydliwej profanacji przed sądem. Mam także nadzieję, że młodzieżą zajmie się sąd rodzinny” – czytamy.

To nasze kościoły i nasze wartości – nie pozwolimy na dalszą agresję

„Nie możemy godzić się na to, aby w Polsce, osoby wyznające chrześcijańskie i tradycyjne wartości, nadal były prześladowane, poniżane i dyskryminowane” – dodają twórcy inicjatywy zauważając, że „brak stanowczej reakcji doprowadzi do jeszcze bardziej nasilonych ataków na chrześcijan. Agresja słowna i fizyczna jest już na porządku dziennym, a jak stwierdziła poseł Lewicy protesty przed kościołami to dopiero początek. To budzi obawy każdego polskiego katolika i patrioty”.

Serwis protestuj.pl apeluje do ministrów o rychłe podjęcie działań i ukaranie sprawców profanacji.

„Czy została jeszcze jakaś granica do przekroczenia? Czy istnieje jeszcze świętość, która nie została sprofanowana? Czy możemy dalej traktować homolobby, anarchistów, czerwonych, partię Razem i całe inne lewactwo z pobłażliwością? NIE! NIE! NIE! Musimy w końcu zaprotestować i zdecydowanie wyrazić NIE DLA PRZEMOCY LOBBY LGBT I SKRAJNEGO LEWACTWA!” – czytamy w opisie akcji na protestuj.pl.

„Brak reakcji organów ścigania na te haniebne czyny utwierdzi aktywistów lewactwo w bezkarności i zachęci do kolejnych posunięć. Chrześcijanie doświadczyli już profanacji, fizycznych ataków. Brak reakcji sprawi, że kwestią czasu będzie palenie świątyń czy uszczerbki na zdrowiu i życiu katolików” – ostrzegają inicjatorzy petycji.

Petycję można podpisać na stronie protestuj.pl