WARA wam od naszych świętości – tysiące katolików dołączają do wydarzenia na Facebooku

Portal PCh24.pl oraz strona STOP prześladowaniom chrześcijan rozpoczęły w sieci akcję „WARA wam od naszych Świętości!”. To odpowiedź na profanacje i akty wandalizmu, jakich w ostatnim czasie na masową skalę dopuszcza się proaborcyjna lewica. Poza czynną obroną w naszych parafiach, warto dać świadectwo wierności naszym wartościom także w sieci – choćby poprzez dołączenie do tego zyskującego popularność wydarzenia.

22 października Trybunał Konstytucyjny orzekł, że zapis ustawy dopuszczający zabijanie dzieci, u których podejrzewa się wystąpienie choroby, nie jest zgodny z Ustawą zasadniczą. W odpowiedzi na orzeczenie TK lewica – mimo zagrożenia epidemicznego – wyprowadziła na ulice polskich miast tysiące rozhisteryzowanych osób, które domagają się zachowania w mocy dotychczasowego bezprawia lub nawet wprowadzenia „aborcji na życzenie”, co oczywiście także łamałoby Konstytucję RP (stworzoną, swoją drogą, przy wielkim udziale polityków SLD).

Haniebna symbolika SS bliska organizatorom protestów

Uliczne protesty z symboliką podobną do emblematów stosowanych w przeszłości przez SS i Hitlerjugend to jednak nie wszystko, gdyż niektórzy przedstawiciele skrajnej lewicy postanowili skierować swoją furię przeciwko kościołom. W kilku miastach doszło do celowego i złośliwego utrudniania sprawowania kultu religijnego. Oprócz tego profanowano pomniki czy dewastowano zewnętrzne ściany budynków.

W odpowiedzi na te haniebne postępowanie proaborcyjnej lewicy wierni w wielu miastach stanęli w obronie swoich świątyń, a w sieci internetowej portal PCh24.pl oraz strona STOP prześladowaniom chrześcijan rozpoczęły akcję „WARA wam od naszych Świętości!”.

„Czwartkowy wyrok Trybunału Konstytucyjnego w sprawie niezgodności z Konstytucją tzw. aborcji eugenicznej wywołał olbrzymią falę protestów ze strony feministek, aborcjonistów i skrajnej lewicy. Niestety dźwięków krytyki wobec walki o życie nienarodzone nie brakuje także ze środowiska tzw. katolików otwartych” – czytamy na profilu akcji.

„Wulgaryzmy, nawoływania do nienawiści… – tym zaczynały się protesty. W niedzielę przedstawiciele cywilizacji śmierci poszli o krok dalej. Zaczęli dewastować kościoły, przerywać Msze Święte i dokonywać prób profanacji Najświętszego Sakramentu” – zauważają autorzy inicjatywy.

To nasza odpowiedź – akcja sprzeciwu wobec agresji aborcyjnego lobby

„Nie ma naszej zgody na opluwanie naszych świętości! Nie ma także naszej zgody na promowanie aborcji i nawoływania do mordowania dzieci! Udostępnij to wydarzenie i okaż swoje wsparcie tej Bożej sprawie.

Mówimy stanowcze NIE! aktom agresji skierowanym przeciwko katolickim świątyniom!

Mówimy stanowcze NIE! profanacjom kościołów!

Mówimy stanowcze NIE! przerywaniu nabożeństw!

Mówimy stanowcze NIE! atakom na Najświętszy Sakrament!

Mówimy stanowcze NIE! agresji przeciw chrześcijanom!” – piszą.

To tylko fragment. Przeczytaj cały artykuł na pch24.pl.